Καλώς ήρθατε στο Aqua Monsterfish

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλώς ήρθατε στο Aqua Monsterfish
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ AQUA MONSTERFISH
AGGRESSIVE FISH KEEPING
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ AQUA MONSTERFISH
AGGRESSIVE FISH KEEPING

Πρόσφατα Θέματα

» Προπαραγγελία Τροπικά ψάρια γλυκού νερού από Κολομβία.
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Σεπ 2016, 01:24 από abyssos

» Προ – παραγγελία θηρευτές
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 05 Μάης 2016, 11:58 από abyssos

» Καλό Πάσχα από την Άβυσσο
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Απρ 2016, 03:35 από abyssos

» Προπαραγγελία Τροπικά ψάρια γλυκού νερού.
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Φεβ 2016, 02:41 από abyssos

» ΑΒΥΣΣΟΣ Ενυδρεία - Τροπικά Ψάρια Νέες Παραλαβές
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 04 Φεβ 2016, 07:24 από abyssos

» ζητουνται red tail catfish ,giant gourami
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Ιαν 2016, 07:07 από fastboy1969

» “Black Friday” στην Άβυσσο
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Νοε 2015, 01:03 από abyssos

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΤΗΣ JUWEL
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Σεπ 2015, 01:03 από abyssos

» Άβυσσος Νέα σελίδα - ηλεκτρονικό κατάστημα.
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 23 Ιουλ 2015, 02:49 από abyssos

» Πωλούνται μεγάλα και σπάνια ψάρια
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Ιουλ 2015, 08:31 από fastboy1969

» Κατάστημα Άβυσσος
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Μαρ 2015, 05:28 από abyssos

» Προ-παραγγελία Περού
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Φεβ 2015, 00:14 από abyssos

» Καλή Χρονιά
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Δεκ 2014, 06:29 από abyssos

» Fishbay Προ-παραγγελία ψαριών κάθε εβδομάδα !
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Δεκ 2014, 01:10 από PredatoryFishBay

» Χαρούμενα Χριστούγεννα
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤετ 24 Δεκ 2014, 01:09 από abyssos

» Fishbay - Διαθεσιμότητα ψαριών-φυτών στο κατάστημα
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 19 Δεκ 2014, 11:13 από PredatoryFishBay

» Fishbay - Προσφορές !
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Δεκ 2014, 12:24 από PredatoryFishBay

» Νέα κατηγορία στο e-shop μου Ψάρια Θηρευτές
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤρι 09 Δεκ 2014, 10:27 από abyssos

» Fishbay - Προ-παραγγελία ψαριών από Γερμανία 11.2014 !
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤρι 02 Δεκ 2014, 07:50 από PredatoryFishBay

» Fishbay - Παραλαβή ψαριών γλυκού νερού
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 20 Νοε 2014, 09:54 από PredatoryFishBay

» Fishbay - Έκτακτη προ-παραγγελία ψαριών από Ασία !
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Νοε 2014, 10:03 από PredatoryFishBay

» 270 Lt Iwagumi
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΤρι 18 Νοε 2014, 03:49 από nickst

» Νέα προϊόντα - LED φωτιστικά Ledzeal
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Νοε 2014, 14:04 από abyssos

» 600 λιτρα Rio Essequibo
Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Νοε 2014, 10:02 από nickst

AMF YouTube




+10
Apostolis
beast
nickst
art2000gr
rathion76
Alexandros
petrosarowana
volcanotimes
kostasgold
abyssos
14 απαντήσεις

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    avatar
    abyssos
    Καταστηματα
    Καταστηματα


    Αριθμός μηνυμάτων : 156
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από abyssos Τρι 25 Φεβ 2014, 12:48

    PredatoryFishBay έγραψε:Δυστυχώς δεν γίνεται να μην παρέμβω αν και δεν το θέλω...
    Το θέμα του αβανταρίσματος είναι πονεμένη ιστορία.Συμβαίνει συχνά,απροκάλυπτα ή μη , είναι καταδικαστέο και πρέπει να εξαλειφθεί , είτε εδώ συμβαίνει , είτε αλλού , διαφορετικά το κάθε φόρουμ ας παραδεχτεί δημόσια ότι υποστηρίζει το τάδε κατάστημα να τελειώνει η ιστορία , εφόσον συμβαίνει.
    Ο Γιώργος είναι γνωστός μου,μερικούς μήνες στο χόμπυ,παρόλα αυτά το ψάχνει,ρωτάει,μαθαίνει και τα πηγαίνει πολύ καλά,δεν είναι κανένα παιδάκι,ώριμος άνθρωπος με μεγάλη εμπειρία στο εμπόριο λόγω της δουλειάς του,εξου και τα σχόλια και οι προβληματισμοί του.Τα ξύλινα τα ξέρει πολύ καλά,τα έχει δει από κοντά,έχουμε μιλήσει πολύ και αποφάσισε να τα υπερασπιστεί λόγω απαξιωτικών σχολίων από μερικούς.
    Προβληματίζεται γενικότερα , όπως πρέπει όλοι μας , με λιγότερο γνωστά πράγματα στην αγορά,κινέζικα ή μη , πολύ φθηνότερα και εξέφρασε τους προβληματισμούς του και τις απόψεις του.Σε φόρουμ βρισκόμαστε , μπορούν να λέγονται απόψεις ελεύθερα , έχει τα επιχειρήματα που έχει , είτε τα αποδέχεται κάποιος , είτε όχι.Μπορεί κάποιος να έχει κάτι στα χέρια του και να μην πάθει , τίποτα , μπορεί να πάθει , μπορεί να έχει πάθει και να μην το έχει πει κλπ , δεν βγαίνει άκρη , η πορεία δείχνει για όλα.
    Όπως βλέπετε , για ότι τον κατηγορείτε τώρα , το έχουν κάνει άλλοι πριν , αλλά φυσικά , εντελώς διαφορετική αντιμετώπιση.
    Σταύρο , δεν μπορείς να μιλάς για συκκοφαντική δυσφήμιση , αν είναι δυνατόν , στο χέρι σου είναι να πείσεις ακόμα και τον πιο αρνητικό πελάτη , για κάτι νέο που φέρνεις.Μέσω ίντερνετ μαθαίνει πλέον ο κόσμος πολλά πράγματα και μπορεί να έχει επιχειρήματα , είτε τα δέχεσαι είτε όχι.
    Και εγώ για τα ξύλινα έχω ακούσει και ακούω τα απίστευτα , η πορεία όμως δείχνει την αξία τους.
    Και εγώ στην αρχή παρεξηγιόμουν , κατάλαβα όμως ότι θέλουν τον χρόνο τους και πλέον δικαιώνομαι.Να βγω και εγώ και να πω , ότι θα κάνω μήνυση σε όποιον τα μειώνει ?Ήμαρτον........
    Ο Γιώργος μιλάει για τον εαυτό του , δεν μιλάει αντί εμού , παρόλο που έχουμε συζητήσει πολύ και συμφωνούμε σε πολλά πράγματα.
    Απόστολε , ατυχές το σχόλιό σου για απόλυτα αδαή χομπίστα , νομίζεις.
    Είναι επιλογή του να μην συμμετέχει σε άλλες συζητήσεις.Δεν προλαβαίνει και με το ζόρι καταφέρνει να γράψει ότι γράψει και μάλιστα πολύ αργά κάθε φορά.Δεν χρειάζεται να μιλάει εδώ για τα ψάρια , για να ξέρει για τα ψάρια.
    Δεν έχω καμία ανάγκη από αβανταδόρους , ατυχέστατο και προσβλητικό το σχόλιό σου για εμένα και την επιχείρησή μου , λυπάμαι.Καλύτερα να γνωρίζετε κάποιον πριν εκφραστείτε δημόσια.

    Τα aquanova έχουν έρθει ξανά παλιότερα στην χώρα μας , δεν πολυκυκλοφόρησαν , δεν ξέρω γιατί.
    Σίγουρα δεν έχουν κορυφαία ποιότητα , είναι μια λύση , από εκεί και πέρα ο καθένας επιλέγει αν θα πάρει κάτι επώνυμο και πιο ακριβό ή κάτι πιο άγνωστο και φθηνότερο.Απλά τα πράγματα.Άλλο όμως το ένα άλλο το άλλο , αυτά είπε και ο Γιώργος.
    Μάλιστα ξέρω ότι έχουν ευαισθησία στα 4 κλιπς , χρειάζονται προσοχή και αυτό είναι άποψη χομπίστα από Ελλάδα.

    Το έχω ξαναπεί , η διαχείριση και ο συντονισμός φόρουμ , είναι πολύ δύσκολο , ώστε να είναι δίκαια , να διαφυλλάσονται ισορροπίες και να βοηθούνται όλοι ξεκάθαρα για να πάμε παραπέρα.Οτιδήποτε διαφορετικό μας χωρίζει και μας αποδυναμώνει.
    Αυτά είχα να πω , δεν θέλω να το συνεχίσουμε , ας ηρεμήσουμε και ας επικεντρωθεί ο κάθε ένας σε αυτό που κάνει , χωρίς να ενοχλεί και να προσβάλλει τους άλλους.
    Καλό βράδυ.


    τραγικο...

    περιμενω καποια τοποθετηση απο τους υπευθυνους του φορουμ πανω σε συτο το μηνυμα.


    A.M.F
    A.M.F
    Διαχειριστης
    Διαχειριστης


    Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από A.M.F Τρι 25 Φεβ 2014, 13:06

    abyssos έγραψε:
    PredatoryFishBay έγραψε:Δυστυχώς δεν γίνεται να μην παρέμβω αν και δεν το θέλω...
    Το θέμα του αβανταρίσματος είναι πονεμένη ιστορία.Συμβαίνει συχνά,απροκάλυπτα ή μη , είναι καταδικαστέο και πρέπει να εξαλειφθεί , είτε εδώ συμβαίνει , είτε αλλού , διαφορετικά το κάθε φόρουμ ας παραδεχτεί δημόσια ότι υποστηρίζει το τάδε κατάστημα να τελειώνει η ιστορία , εφόσον συμβαίνει.
    Ο Γιώργος είναι γνωστός μου,μερικούς μήνες στο χόμπυ,παρόλα αυτά το ψάχνει,ρωτάει,μαθαίνει και τα πηγαίνει πολύ καλά,δεν είναι κανένα παιδάκι,ώριμος άνθρωπος με μεγάλη εμπειρία στο εμπόριο λόγω της δουλειάς του,εξου και τα σχόλια και οι προβληματισμοί του.Τα ξύλινα τα ξέρει πολύ καλά,τα έχει δει από κοντά,έχουμε μιλήσει πολύ και αποφάσισε να τα υπερασπιστεί λόγω απαξιωτικών σχολίων από μερικούς.
    Προβληματίζεται γενικότερα , όπως πρέπει όλοι μας , με λιγότερο γνωστά πράγματα στην αγορά,κινέζικα ή μη , πολύ φθηνότερα και εξέφρασε τους προβληματισμούς του και τις απόψεις του.Σε φόρουμ βρισκόμαστε , μπορούν να λέγονται απόψεις ελεύθερα , έχει τα επιχειρήματα που έχει , είτε τα αποδέχεται κάποιος , είτε όχι.Μπορεί κάποιος να έχει κάτι στα χέρια του και να μην πάθει , τίποτα , μπορεί να πάθει , μπορεί να έχει πάθει και να μην το έχει πει κλπ , δεν βγαίνει άκρη , η πορεία δείχνει για όλα.
    Όπως βλέπετε , για ότι τον κατηγορείτε τώρα , το έχουν κάνει άλλοι πριν , αλλά φυσικά , εντελώς διαφορετική αντιμετώπιση.
    Σταύρο , δεν μπορείς να μιλάς για συκκοφαντική δυσφήμιση , αν είναι δυνατόν , στο χέρι σου είναι να πείσεις ακόμα και τον πιο αρνητικό πελάτη , για κάτι νέο που φέρνεις.Μέσω ίντερνετ μαθαίνει πλέον ο κόσμος πολλά πράγματα και μπορεί να έχει επιχειρήματα , είτε τα δέχεσαι είτε όχι.
    Και εγώ για τα ξύλινα έχω ακούσει και ακούω τα απίστευτα , η πορεία όμως δείχνει την αξία τους.
    Και εγώ στην αρχή παρεξηγιόμουν , κατάλαβα όμως ότι θέλουν τον χρόνο τους και πλέον δικαιώνομαι.Να βγω και εγώ και να πω , ότι θα κάνω μήνυση σε όποιον τα μειώνει ?Ήμαρτον........
    Ο Γιώργος μιλάει για τον εαυτό του , δεν μιλάει αντί εμού , παρόλο που έχουμε συζητήσει πολύ και συμφωνούμε σε πολλά πράγματα.
    Απόστολε , ατυχές το σχόλιό σου για απόλυτα αδαή χομπίστα , νομίζεις.
    Είναι επιλογή του να μην συμμετέχει σε άλλες συζητήσεις.Δεν προλαβαίνει και με το ζόρι καταφέρνει να γράψει ότι γράψει και μάλιστα πολύ αργά κάθε φορά.Δεν χρειάζεται να μιλάει εδώ για τα ψάρια , για να ξέρει για τα ψάρια.
    Δεν έχω καμία ανάγκη από αβανταδόρους , ατυχέστατο και προσβλητικό το σχόλιό σου για εμένα και την επιχείρησή μου , λυπάμαι.Καλύτερα να γνωρίζετε κάποιον πριν εκφραστείτε δημόσια.

    Τα aquanova έχουν έρθει ξανά παλιότερα στην χώρα μας , δεν πολυκυκλοφόρησαν , δεν ξέρω γιατί.
    Σίγουρα δεν έχουν κορυφαία ποιότητα , είναι μια λύση , από εκεί και πέρα ο καθένας επιλέγει αν θα πάρει κάτι επώνυμο και πιο ακριβό ή κάτι πιο άγνωστο και φθηνότερο.Απλά τα πράγματα.Άλλο όμως το ένα άλλο το άλλο , αυτά είπε και ο Γιώργος.
    Μάλιστα ξέρω ότι έχουν ευαισθησία στα 4 κλιπς , χρειάζονται προσοχή και αυτό είναι άποψη χομπίστα από Ελλάδα.

    Το έχω ξαναπεί , η διαχείριση και ο συντονισμός φόρουμ , είναι πολύ δύσκολο , ώστε να είναι δίκαια , να διαφυλλάσονται ισορροπίες και να βοηθούνται όλοι ξεκάθαρα για να πάμε παραπέρα.Οτιδήποτε διαφορετικό μας χωρίζει και μας αποδυναμώνει.
    Αυτά είχα να πω , δεν θέλω να το συνεχίσουμε , ας ηρεμήσουμε και ας επικεντρωθεί ο κάθε ένας σε αυτό που κάνει , χωρίς να ενοχλεί και να προσβάλλει τους άλλους.
    Καλό βράδυ.


    τραγικο...

    περιμενω καποια τοποθετηση απο τους υπευθυνους του φορουμ πανω σε συτο το μηνυμα.








    μπορείς να μου σημειώσεις πια σημεία θεωρείς τραγικά σε αυτό το μήνυμα?
    avatar
    abyssos
    Καταστηματα
    Καταστηματα


    Αριθμός μηνυμάτων : 156
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από abyssos Τρι 25 Φεβ 2014, 13:29

    το σημειο που μου κανει κριτικη ενας συναδελφος, θελετε να αρχισω και εγω να κανω κριτικη στα πεπραγμενα των αλλων επαγγελματιων???
    A.M.F
    A.M.F
    Διαχειριστης
    Διαχειριστης


    Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από A.M.F Τρι 25 Φεβ 2014, 13:37

    εάν είστε διαθετειμένοι να κάνετε διάλογο,πείτε το,εάν όχι τότε να το κλειδώσουμε το θεματάκι να τελειώνουμε
    avatar
    abyssos
    Καταστηματα
    Καταστηματα


    Αριθμός μηνυμάτων : 156
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από abyssos Τρι 25 Φεβ 2014, 14:08

    το θεμα εδω ειναι συζητηση για τα aquanova, για τα aquanova να κανω οτι κουβεντα θελετε.

    αν καποιος θελει να γινει καποια αλλη κουβεντα ας ανοιξει ενα θεμα και να γραψει εκει τους προβληματισμους του.

    η ευαισθησια στα κλιπς θα αποδειχτει αν καποιο σπασει, αν σπασει θα αντακατασταθει. τα κλιπς πρεπει να τα προσεχουμε σε ολα τα αντικειμενα που εχουμε.
    Apostolis
    Apostolis
    Μελος
    Μελος


    Αριθμός μηνυμάτων : 230
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2013
    Ηλικία : 52
    Τόπος : Καρδίτσα

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από Apostolis Τρι 25 Φεβ 2014, 15:15

    Σταύρο, συγνώμη που το συνεχίζω εδώ, αλλά ο Άγγελος έκανε ορισμένες αναφορές στο προηγούμενο μήνυμά μου και πρέπει να απαντήσω.

    PredatoryFishBay έγραψε:Απόστολε , ατυχές το σχόλιό σου για απόλυτα αδαή χομπίστα , νομίζεις.
    Είναι επιλογή του να μην συμμετέχει σε άλλες συζητήσεις.Δεν προλαβαίνει και με το ζόρι καταφέρνει να γράψει ότι γράψει και μάλιστα πολύ αργά κάθε φορά.Δεν χρειάζεται να μιλάει εδώ για τα ψάρια , για να ξέρει για τα ψάρια

    rathion76 έγραψε:καλησπερα με λενε γιωργο , εχω εδω και λιγο καιρο ενυδρειο ριο 300 με ξιφοφορους,silver shark,μαυρο μαχαιροψαρο ,clown loach και μικρο πλεκο και λιγα φυτα.ξετρελενονται τα πιτσιρικια μου με τα ψαρια ,σκεφτομαι ομως να τους κανω εκπληξη κ να βαλω κατι πιο εντυπωσιακο.τι μου προτεινετε?
    Η ψαροσύνθεση τα λέει όλα για το επίπεδο γνώσεων του.
    Περαιτέρω σχόλια, νομίζω πως είναι περιττά.
    Αλλά που να βρει χρόνο να μάθει για ψάρια και να συμμετέχει σε άλλες συζητήσεις, έχει να ασχοληθεί με τα "προβλήματα" των Aquanova και τα πλεονεκτήματα των ξύλινων ενυδρείων...

    PredatoryFishBay έγραψε:
    Δεν έχω καμία ανάγκη από αβανταδόρους , ατυχέστατο και προσβλητικό το σχόλιό σου για εμένα και την επιχείρησή μου , λυπάμαι.Καλύτερα να γνωρίζετε κάποιον πριν εκφραστείτε δημόσια
    Ξέρω πολύ καλά τι λέω και πότε το λέω.
    Έχω δώσει δείγματα γραφής και ακριβώς επειδή δεν οφείλω τίποτα σε κανέναν, και δεν έχω ανάγκη να χαϊδεύω αυτιά, μπορώ να μιλάω ελεύθερα.
    Αν θυμάσαι, όσο ακόμα συμμετείχα ενεργά στο φόρουμ αυτό, είχα εκφραστεί θετικά για τα φίλτρα JBL, που, απ' όσο ξέρω εμπορεύεσαι...

    Επίσης, αν πραγματικά δεν έχεις ανάγκη από αβανταδόρους, θα έπρεπε ήδη να τον είχες βάλει στη θέση του το συγκεκριμένο κύριο και όχι να τον αφήνεις να παίζει με τη νοημοσύνη μας τόσο καιρό.
    Ζημιά σου κάνει, αν δεν το καταλαβαίνεις.

    Και, το κυριότερο, δεν κατάλαβα γιατί απαντάς εσύ εξ' ονόματός του;
    Δεν μπορεί να υπερασπιστεί ο ίδιος τον εαυτό του, μόνο να κάνει το συνήγορό σου και να δυσφημεί τον ανταγωνισμό ξέρει;
    rathion76
    rathion76
    Μελος
    Μελος


    Αριθμός μηνυμάτων : 50
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013
    Ηλικία : 48
    Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από rathion76 Τρι 25 Φεβ 2014, 15:33

    Οτι να ναι,η απαλεψια σ ολο το μεγαλειο της.καλα μ ελεγε ο αγγελος να μην ασχοληθω,αλλα ηθελα κ το εκανα.κακως τελικα.πλεον καταλαβα πολλα........
    Apostolis
    Apostolis
    Μελος
    Μελος


    Αριθμός μηνυμάτων : 230
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2013
    Ηλικία : 52
    Τόπος : Καρδίτσα

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από Apostolis Τρι 25 Φεβ 2014, 15:40

    Καλώς τον!
    "Απάντησες" τώρα;
    Για πες μας τι κατάλαβες για να καταλάβουμε κι εμείς...
    avatar
    vaslag7
    Μελος
    Μελος


    Αριθμός μηνυμάτων : 240
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2013
    Ηλικία : 60
    Τόπος : AΘΗΝΑ

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από vaslag7 Τρι 25 Φεβ 2014, 22:37

    Νομιζω οτι ολοι καταλαβαμε τι παιζεται και εχουμε βγαλει τα συμπερασματα μας,καλα θα ηταν να σταματησει εδω ολο αυτο και αν εχει καποιος να πει πραγματικα κατι για το φιλτρο επειτα απο δικια του εμπειρια και χρηση να το πει,τα ακουσα,μου ειπαν,κατι πηρε το αυτι μου ειναι κατινιες στην καλυτερη περιπτωση
    thanasis76
    thanasis76
    Μελος
    Μελος


    Αριθμός μηνυμάτων : 195
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από thanasis76 Τετ 26 Φεβ 2014, 03:32

    θα πω κατι γενικο που δεν εχει να κανει με κανενα μαγαζι και κανενα ατομο...
    Καθε τοσο ανοιγει και καποιο φορουμ με σκοπο να ειναι πιο ηρεμο, πιο σωστο , και γενικα να κανουμε ομορφεσ συζητησεις χωρις γρινες, φωνες, μαλωματα.... σχεδον σε καθε φορουμ που ανοιγει κανω εγραφη ψαχνοντας για κατι που θα με ηρεμει και θα με χαλαρωνει σε σχεση με το χομπι και θα μπορω να ανταλλαζω γνωμες, ιδεες, εμπειριες... ΤΕΛΙΚΑ οσα φορουμ και αν ανοιξουν μια απο τα ιδια... εμενα αυτα και πολλα αλλα που γινονται, αλλα φανερα κι αλλα απο πισω με κανουν απλα να μην ειμαι ενεργος και απλα που και που να διαβαζω καποια θεματα.... δυστυχος το χομπι με ολα αυτα χανει την αξια του, και αντι εμεις να ερχομαστε πιο κοντα , απομαρυνομαστε.... ευχομαι καποια στιγμη αυτο να αλλαξει... χλωμο το βλεπω αλλα παντα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.....
    petrosarowana
    petrosarowana
    Global Moderator
    Global Moderator


    Αριθμός μηνυμάτων : 533
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2013

    Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζήτηση για φίλτρα Aquanova

    Δημοσίευση από petrosarowana Τετ 26 Φεβ 2014, 12:19

    και εγω πιστευω πως θα επρεπε να κλειδωσει το θεμα εδώ!ολοι καταλάβαμε τι ακριβως γινεται με αυτό το θεμα και ο Αποστολης τα ειπε σωστα!απο προσωπικη εμπειρια ξερω πως η συζητηση με ατομα που εχουν σκοπους και συμφεροντα περαν του απλου χομπιστα είναι ασκοπη!το ιδιο ειχε γινει και την άλλη φορα στο θεμα με τα ξυλινα ενυδρεια!προτεινω λοιπων να κλειδωσει το θεμα και να παμε παρακατω!!
     Συζήτηση για φίλτρα Aquanova - Σελίδα 2 352650195 

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 20 Σεπ 2024, 19:27